O nas


 

"Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla

ludzkości niż odkrycie nowej gwiazdy."

Anthelme Brillat-Savarin

 

Tutaj chce się wrócić...

Zapraszamy do uroczego miejsca w samym sercu miasta, do którego po prostu chce się wracać. Wyśmienite jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat, pięknie urządzone wnętrze i dźwięki odpowiednio dobranej muzyki... Chcemy, aby nasi goście doświadczyli przyjemności nie tylko z jedzenia, ale również z przebywania w naszej restauracji, aby to miejsce stało się dla nich punktem spotkań, towarzyszem ważnych wydarzeń w życiu, czy po prostu restauracją, w której serwowane są ich ulubione potrawy..

Tutaj można posiedzieć ze znajomymi...

Jest to doskonałe miejsce na imprezę rodzinną, towarzyską, spotkanie biznesowe, czy też na spędzenie romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale mieszczące łącznie 90 osób. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie małego wesela lub hucznych urodzin.

 Tutaj można pysznie zjeść...

Jesteśmy producentami najwyższej jakości wyrobów garmażeryjnych. Słyniemy ze wspaniałych pierogów, które są wykonywane według tradycyjnego staropolskiego przepisu bez dodawania sztucznych składników i co najważniejsze, są robione ręcznie. Dania przygotowywane są z najlepszej jakości produktów. Wielką wagę przykładamy także do świeżości serwowanych przez nas potraw.